2017 02 20

Apie mus

Kaip atsiradom

„Jūratės salonas“ atsirado iš didelės aistros ypatingiems daiktams. Dažnos kelionės po Europą tapo galimybe parsivežti žadą atimančių daiktų, ir atvedė iki to, kad duris atvėrė mūsų parduotuvė. Dirbame patys: ieškome ir vežame daiktus iš visos Europos.

Apsilankykite pas mus

svajonė gali būti čia

Svarbiausia - Jūs

„Jūratės salono“ komanda dirba jau ilgai, nors parduotuvė atidaryta tik nuo 2015-ųjų pavasario. Turime daug pastovių klientų, su kuriais dirbome iki parduotuvės atidarymo, ir didžiuojamės, kad ne vieniems namams esame sukūrę interjerus „nuo - iki“. Nuoširdus bendravimas padeda suprasti, ko mūsų klientai nori, tad mes, savo ruožtu, bendradarbiaujame ir padedame klientams rasti tai, ko ieško. Pastovūs klientai atveria mums savo namų duris, klausia patarimų, o mes stengiamės jų nenuvilti ir sulaukiame daug padėkų.

portfolio_07

Bendradarbiaukime!

portfolio_04

Asortimentas nuomojamas

Mūsų salone galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti švenčių dekoravimui tinkamų klasikinių detalių, kurios įamžintose šventės akimirkose liks stilingos ir po daugelio metų. Noriai bendradarbiaujame su vestuvių planuotojais, dizaineriais, floristais ar fotografais, taip pat su šventėms besiruošiančiais individualiai.

Mūsų partneriai: www.bbdizainas.lt