2017 02 20

DUK

K?

Kaip vykdoma rezervacija?

A:

Norint rezervuoti savo išsirinktą prekę (-es), atsidarykite šios prekės puslapį ir spustelėkite mygtuką „Siųsti užklausą“ bei užpildykite klausimyną. Mūsų darbuotojai su Jumis susisieks ir išspręs derybų bei rezervacijos klausimus. Rezervacija galioja nuo tada, kai sumokate užstatą. Užstatas nėra grąžinamas, jei prekės atsisakote.

K?

Kaip sumokėti užstatą?

A:

Užstatą galite sumokėti:

  • Bankiniu pavedimu. Lėšas perveskite į mūsų sąskaitą, nurodytą skiltyje „Kontaktai“.
  • Grynaisiais pinigais. Įsidėmėkite prekės pavadinimą/kodą ir užstatą sumokėkite mūsų parduotuvėje, adresu Šv. Gertrūdos g. 29-11, Kaunas. 

K?

Ar galima pirkti išsimokėtinai?

A:

Taip, mūsų parduotuvėje galite įsigyti prekę sumokėdami už ją dalimis, apie šią sąlygą pranešus iki derybų. Pagal sutartį, įmokos turi būti sumokamos nustatytu laiku bei iki sutartos datos. Prekės atsiimamos sumokėjus pilną prekės kainą. Jei mokėjimas nutraukiamas be įspėjimo, pinigai atgal negrąžinami. Prekių pirkimo išsimokėtinai klausimai ir įkainiai derinami individualiai.

K?

Ar galima pirkti lizingu?

A:

Mūsų parduotuvėje pirkti lizingu gaimybės nėra.

K?

Ar galima prekes atsiimti vėliau, nei įvykdomas pirkimas?

A:

Jūsų įsigytos prekės gali būti sandėliuojamos iki sutartos datos, apie šią sąlygą pranešus iki derybų. Prekės sandėliavimo klausimai ir įkainiai derinami individualiai, priklausomai nuo prekės dydžio.

K?

Ar galite prekes pristatyti į pasirinktą vietą? Ar prekių pristatymas yra mokamas?

A:

Prekes pristatyti į vietą Kauno mieste galime nemokamai, laiką ir sąlygas suderinant individualiai, iki derybų. Prekių pristatymas į kitus Lietuvos miestus yra mokamas. Mokesčio dydis skaičiuojamas individualiai. Prekės yra pristatomos iki durų, tačiau pagalba įnešant, užnešant laiptais ar kitaip patalpinant suderinama prekės įsigyjimo metu iki derybų arba už papildomą mokestį.

K?

Ar siunčiate prekes į kitus miestus?

A:

Taip, prekių siuntimas į kitus miestus įmanomas. Prekės siunčiamos registruotu paštu arba autobusų siuntomis. Prekių siuntimą apmoka gavėjas.

K?

Ar galime pasimatuoti patikusį daiktą, ir jei netiks – grąžinti?

A:

Pasimatuoti galima pasirašius nuomos sutartį ir apmokėjus daikto nuomos mokestį (daugiau – skiltyje „Nuoma“).

K?

Ar galima grąžinti daiktą ir atsiimti sumokėtus pinigus?

A:

Pagal galiojančius įstatymus, naudotus daiktus galima grąžinti pardavėjui, jeigu su tuo sutinka pardavėjas ir daiktui nėra padaryta jokia žala (žala įvertinama vietoje). Grąžinimas gali būti padarytas per tris dienas. Jeigu prekei reikia specialaus (mūsų įmonės) transportavimo ir mūsų darbuotojo pagalbos jį patalpinant, visas šias paslaugas apmoka klientas. 

K?

Turiu seną daiktą. Ar galite jį nupirkti?

A:

Mes turime galimybę supirkti klientų siūlomas prekes. Atneškite norimą parduoti daiktą su aprašymu, kuriame nurodykite iš ko ir kuriais metais pagamintas, svorį, išmatavimus, nurodykite autorių bei defektus. Jei daiktas didelis ir sunku jį atvežti, atsiųskite nuotraukas el.p. info@kaunasantique.com. Parduotuvės darbuotojai įvertins ir informuos, ar daiktą nupirksime ir kiek už jį galime sumokėti.

K?

Ar galite parduoti mano daiktą komisu?

A:

Mes turime galimybę priimti Jūsų prekę ir paduoti komiso pagrindais. Atneškite norimą parduoti daiktą su aprašymu, kuriame nurodykite iš ko ir kuriais metais pagamintas, svorį, išmatavimus, nurodykite autorių bei defektus. Jei daiktas didelis ir jį sunku atvežti, atsiųskite nuotraukas el.p. info@kaunasantique.com. Parduotuvės darbuotojai įvertins ir praneš, ar daiktą priimsime ir kiek jis vertas.